Class
Inductees  
2015  Leon Brainsted   

2014

 

   
2012 Tom Collins ~ Richland Gull Lake High School
Dave Ghareeb ~ East Grand Rapids High School
Greg Gunder ~ Niles High School
Bill Spence ~ Byron Center High School


2012 Inductees (Left to right): Dave Ghareeb, East Grand Rapids; Greg Gunder, Niles; Bill Spence, Bryon Center; Tom Collins, Richland Gull Lake
     
2011
Gej Jones ~ East Lansing
Chet Murawski ~ East Kentwood
Chuck Palmer ~ Inland Lakes
Paul Sternburgh ~ St. Johns

2011 Inductees (Left to right): Gej Jones, East Lansing; Chuck Palmer, Inland Lakes; Paul Sternburgh, St. Johns; Chet Murawski, East Kentwood
     
2010
John Bailey ~ Rochester
Bob Beach ~ Flint Powers Catholic
Bill Dowell ~ Holt
Nancy Johnson ~ Greenville

2010 Inductees (Left to right): John Bailey, Rochester; Bob Beach, Flint Powers Catholic; Nancy Johnson, Greenville; Bill Dowell, Holt
     
2009
Vic Callahan, Kalamazoo Central
Al Gapske, Alpena
Vicky Kowalski, Farmington Hills Mercy
Scott Street, Walled Lake Western

2009 Inductees (Left to right): Scott Street, Walled Lake Western; Vicky Kowalski, Farmington Hills Mercy; and Al Gapske, Alpena. Not pictured: Vic Callahan, Kalamazoo Central
     
2008
Bernie Cunningham - Lakeville
Hans Peterson - Troy Athens
Win Pugh - Mattawan
Steve Robbins - Mt Pleasant

2008 Inductees (Left to right): Steve Robbins and Bernie Cunningham
     
2007
Richard Burke - Flint Kearsley
Mike Cherrette- Grand Rapids West Catholic
Steve Rodriguez - Ann Arbor Pioneer
Richard Spratt - Grosse Ile 
     
2006
Roger Fuller - Coldwater
Don Lovell - Oxford
Paul Martin - Flushing
Rich Terry - Utica Eisenhower, Romeo
 
     
2005 Jesse Young - Rockford
Al Johanson - Schoolcraft
Jim Bennett - Grosse Ile
Chet Bos - Utica Ford 

2005 Inductees (Left to right): Jesse Young, Rockford; Al Johanson, Schoolcraft; Jim Bennett, Grosse Ile
     
2004 Gregg Kirchen - Holland, Central Montcalm
Mike Dryer - Ionia
Richard Klenk - St. Charles
Larry Murdock - Ida 

2004 Inductees (Left to right): Gregg Kirchen, Holland; Mike Dryer, Ionia; Richard Klenk, St. Charles
     
2003 Bill Benn - Swartz Creek
Bob Lober - Traverse City Central
Bruce Sergent - Troy
Tom Wilson - Muskegon Mona Shores

2003 Inductees (Left to right): Tom Wilson, Muskegon Mona Shores; Bruce Sergeant, Troy; Bob Lober, Traverse City Central; Bill Benn, Swartz Creek.
     
2002 Bob Howard - Summerfield
Bill Landrem - Linden
Mike Sanderson - Brighton
John Thompson - Lakeland
 
     
2001 Dennis Atkinson - Lake Fenton
Bill Spencer - Farmington Harrison
Bill Hajec - Fenton
Bill Thomas - South Lyon 
 
     
2000 Larry Judson - Byron
Carl Pasbjerg- Rochester Adams
Ernie Silverthorn- Alma
Dave Swartout- Jackson Lumen Christi 
 
     
1999 Jack Barry - Mt. Morris High School
Gerald Hansen- Detroit Country Day
Michael Hansen- Grand Ledge High School
Jim Rademacher- Birmingham Brother Rice
 
     
1998 Clement Corona - Saline
Gary Newcomb - Lake Orion
Judd Terwilliger - Freeland
Ramon Zantello - Plainwell 
 
     
1997
Dan Campeau - Essexville-Garber
Jim Chamberlain - Clarkston
Jim Koresky - Milford
Marvin Pulver - Mason
 
     
1996 Fred Appleyard - Grosse Ile
George Bitner - Spring Lake
Peter T. Hammer - Clio
Thomas R. Weadock - Davison
 
     
1995 Judy Clegg - Grand Blanc
Roger Perkins - Kenowa Hills
Dan Pupel - Forest Hills Central
O.J. Shanabrook - Garden City, Avondale & Webberville 
 
     
1994
Lee Milner- Petoskey
Evonne Picard- East Lansing
David Von Ins- Saugatuck
Bob Urschalitz- Concord 
 
     
1993
Myron Humphrey - St. Johns & Elk Rapids
David Hutton - Grandville
Carroll Jenson - Hastings & Battle Creek Lakeview
Arthur Link - West Bloomfield 
 
     
1992 Carl Flegle - Dearborn
Carl Nestor - East Grand Rapids
Ron Stelter - Saginaw Douglas MacArthur
Art Vince - Flushing 
 
christian louboutin replica