Division I All Academic - Teams

School Players GPA Coach
Lapeer High School Taormina, Madelyn
Kennedy, Callie
Alexander, Emily
Gibbons, Brooke
Thompson, Baylee
3.678 Steve Carlson
Ann Arbor Skyline H.S. Laude, Jami
Lieberman, Kennedy
Taleb-Bendiab, Maya
Norton, Caroline
Potter, Tasha
3.614 Ashley Mantha
Milford High School Albert, Emma
Balaka, Miranda
Davis, Andrea
Hewitt, Mackenzie
Niemiec, Jessica
3.666 Hugh Felt
Canton Dawson, Nicole
Mundorf, Molly
Neeluru, Simi
Potluri, Manasa
Ralston, Avery
3.526 Tom Alles
Dearborn High School Shelton, Brenna
Wensley, Jessica
Fisher, Cassandra
Doverspike, Grace
Schweiger, Holly
3.710 Howard Inch
Walled Lake Central Celinski, Katy
Choi, Eunice
Ginjupalli, Ramya
Orr, Olivia
Sooch, Amanda
3.652 Ryan Johnston
Walled Lake Western Butler, Lauren
Kelley, Maggs
Murphy, Shana
Segal, Hannah
Terranella, Slone
3.574 Scott Street
Hartland High School Behen, Sammi
Bradford, Sydney
Chase, Abbey
Erickson, Jamie
Grabowski, Savannah
3.724 Mike Joseph
Troy Athens H.S. JHA, SHIKHA
LIN, EMILY
LESSARD, LAURIE
STOVER, KATIE
FREY, CAROLINE
3.756 Dan Cooper
Rochester H.S. Busse, Brooke
Haque, Savannah
Haque, Veronica
Yang, Erika
Yang, Keri
3.748 Jeff Haney
Lake Orion High School Russell, Moyea
Coltrin, Cameron
Yearwood, Ashley
Goodman, Devyn
Fox, Jessie
3.770 Monty Gallaher
Clarkston Deardorff, Meghan
Sampson, Claudia
Puskar, Zoe
Liles, Ashley
Osman, Ilham
3.774 Lezlie Hallman
Rochester Adams Bailey, Maggie
Carlson, Hayley
Grech, Sorina
Moran, Julia
Schipperijin, Nikki
3.766 Kelly Kuhlman
Farmington Mercy Lobbia, Marissa
Phillips, Rachael
Rennie, Maddie
Sooch, Mia
VanderWeele, Sophie
3.838 Vicky Kowalski
Port Huron Northern Smith, Margaret
Koschnitzke, Cassidy
Mills, Grace
Plater, Lanie
Randolph, Megan
3.774 Kyle Whymer
Lakeland H.S. Bordeau, Lexie
Conrad, Paige
Corn, Rachel
Gurke, Alexis
House, Samantha
3.524 Thomas Milkovich
Bloomfield Hills High School Pierce, Lizzie
Schulz, Mikaela
Stephan, Catrina
Prina, Katherine
Pierce, Abbey
3.934 Brendan Harrington
Ann Arbor Pioneer High School Lee, Katie Mina
Middleton, Claire
Stalmack, Josie
Taylor, Jane
Argersinger, Emily
3.940 Steve Rodriguez
Livonia Stevenson High School Szabelski, Kristen
Maurier, Madi
Gronau, Megan
Crachiola, Rachel
Vento, Anna
3.694 Curt Hay
Rockford High School Collins, Kelsey
Green, Sydney
Lehmkuhl, Lexi
Mitchell, Mia
Stoll, Kennedy
3.728 Scott Kruisenga
Stoney Creek Ingle, Lauren
Kelley, Hailey
Porter, Caroline
Ubaydi, Sophia
Nelligan, Jillian
3.850 Tony Lafferty
Saline Loftus, Catherine
Page, Sydney
Pribble, Molly
Schick, Stephanie
Wood, Marge
3.752 Debbie Williams-Hoak
Traverse City West Dy, Anika
Jenkinson, Megan
McCall, Maddy
Ellul, Grace
Kehoe, Hunter
3.588 Kristen Nolan
Utica Ford II Barney, Megan
Conigliaro, Adrienne
Graham, Karly
Schultz, Crystal
Wells, Princess
3.578 Chet Boss
Division II All Academic - Teams
School Players GPA Coach
Greenville H.S. Helms, Brooke
Kemp, Landon
Welsh, Rylee
Wierda, Anna
Zayler, Sydney
3.628 Nancy Johnson
Midland Dow Carras, Stephanie
Szabo, Caroline
Deiters, Morgan
Carras, Alexis
Fabiano, Giacomina
3.592 Doug Bradford
Mona Shores High School Knowlton, Chloe
Potts, Logan
Southland, Brooke
Keessen, Taylor
Wozny, Lauren
3.830 Mike Phillips
Lowell H.S. Buechler, MaryJo
Dial, Isabelle
Fosburg, Paige
Furtaw, Taylor
Uhen, Kenzie
3.604 Kim Stevens
Trenton High School Plassman, Kate
Howey, Anna
Vellmure, Madison
Howey, Caroline
Vaclav, Jordyn
3.658 Steven Burk
East Grand Rapids Ruppert, Grace
Hawksworth, Sophie
Naski, Anja
McDonald, Clare
Dobre, Lilly
3.676 John Burke
Alpena High School Parr, Maddie
Centela, Marissa
Heath, Lizzy
Smith, Brynna
Nunneley, Courtney
3.924 Michael Nunneley
Swartz Creek Bielby, Abby
Gwillim, Hannah
Henry, Skyler
Peterson, Neeley
Gross, Hannah
3.532 Deborah Culver
Flushing High School Bauldry, Gabriella
Gerhardt, Kayla
Kennedy , Sarah
Miller, Savanah
Parks , Kerrigan
3.508 Marie Miarka
Traverse City Central Laird, Carley
Mahon, Sam
Hoag, Annalicia
Rockwood, Olivia
Norton, Taylor
3.818 Lois McManus
Okemos High School Kim, Lauren
Duren, Paige
Phan, Linh
Nicolucci, Savera
Shenoy, Rhea
3.898 Danial Stolz
Forest Hills Central Junkunc, Maddie
Knoor, Katie
Reynolds, Sydney
Snyder, Paige
Ringler, Ally
3.730 Paul TenEyck
Sturgis High School Carrasco, Janeht
Horn, Katie
O'Brien, Courtney
Webb, Rachel
Ogg, Hope
3.732 Kenneth Schau
Portage Northern Beam, Grace
Sexsmith, Erin
Hall, Lindsay
Cooper, Taylor
Ostrander, Abby
3.612 Bob Eustice
St. Johns Curtin, Meg
Murray, Abby
Eccleton, Alli
Palmatier, Ellie
Purves, Meg
3.894 Rick Schultz
St. Joseph Rooker, Cailey
Schmidt, Katie
Sharai, Kaylee
Wright , Maddie
Stebbins, Claire
3.624 Ryan Walters
DeWitt High School Brya, Lexie
Chapko, Erin
DeRose, Elaina
Smith, Mackenzie
Colby, Morgan
3.754 Dave Koenigsknecht
Grand Rapids Christian Apol, Alyce
Knoor, Leah
Mason, Natalie
Moorhead, McKenzie
Poortenga, Maria
3.876 Kenneth Bokhoven
Petoskey High School Dufek, Heather
Harris, Bridget
Kurburski, Katie
Werner, Bryn
Kelbel, Grace
3.626 john myers
Holland Cassar, Sylvia
Gibson, Annika
Heidema, Lindsey
Bosman, Anna
Schaap, Cammy
3.562 Nicole Flinn
Birmingham Seaholm Gooch, Olivia
Whittington, Emma
Roovers, Hailey
Neal, Mary
Joelson, Cate
3.664 Matt Pesta
Battle Creek Lakeview Carpenter, Meredith
Evans, McKenna
Helner, Lauren
Long, Lauren
Lesiow, Haley
3.602 Tony Evans
Marian High School Kraus, Julia
Mustion, Madeline
Hudson, Marlo
Robb, Alexandra
Zink, Kate
3.626 Leon O. Braisted III
Division III All Academic - Teams
School Players GPA Coach
Cranbrook-Kingswood Cao, Kate
Mies, Georgia
Cohen, Katheryn
Chan, Carmen
Wang, Grace
3.824 Mark Moyer
Hastings Honsowitz, Rayna
Hubbert, Kourtney
Monroe, Cassidy
Nemetz, Sydney
Nevins, Jackie
3.636 Bruce Krueger
Spring Lake High School Klein, Hannah
Olszewski, Jackie
Kramer, Ana
Nelson, Madelyn
Shelton, Jaedyn
3.880 George Bitner
Notre Dame Prep Staskowski, Danielle
Hanna, Isabella
Gonzales, Gabriella
McClune, Madison
Batah, Ila
3.710 Kyle Lilek
Marshall Saari, Elisa
Newman, Natalie
Konkle, Jill
Bates, Loren
Malone, Karlee
3.692 Dick Hamilton
Chelsea High School Paglarini, Sam
Schultz, Helena
Vanreesema, Julia
Vasquez, Maddie
McKinley, Katelyn
3.852 Joseph Ewald
South Christian BOER, ELLERY
Dykhouse, Emma
Elenbaas, Molly
Samdal, Natalie
Keen, Ashley
3.852 Ben Cook
Detroit Country Day Brar, Mallika
Hill, Dagny
Xu, Helen
Liu, lucy
Roberts, Kristina
3.526 Peggy Steffan
Jackson Northwest Miller, Madelyn
Lefere, Julia
Olmsted, Leah
Brooks, Megan
Frever, Anya
3.790 Martha Cantlin
Harper Creek Cwiakala, Emilie
Greene, Jacqueline
Leatherman, Sydney
Rowe, Ashton
Vahs, Emily
3.630 Cindy Kerridge
Dowagiac Union High School Dickenson-French, Luda
Hale, Ally
Fear, Kailey
Franklin, Rebecca
Whitaker, Greta
3.810 Bob Turner
Whitehall High School Borgman, Brooke
Mikkelson, Taylor
McFarland, Jessica
Burns, Leeanna
Wooddring, Reilly
3.952 Greg Boughton
Powers Catholic Gavulic, Amelia
Knight, Maggie
Marlinga, Lizzy
Perez, Gabbi
Zloto, Madison
3.658 Jim Snow
Grand Rapids Catholic Central WIERDA, GABRIELLE
FITZGERALD, CAROLINE
POZZA, LIBBY
PETZOLD, ANNIE
MERLOTTI, GRACE
3.722 Kim Napieralski
Big Rapids SCSAVNICKI, ALISON
Thebo, Hope
JOHNSEN, ELERI
HERZOG, REBECCA
Geib, Haley
3.660 Mark Posey
Division IV All Academic - Teams
School Players GPA Coach
Lakeview Corwin, Lindsay
Maybank, Hali
Papendick, Jordyn
Larson, Allison
Kok, Caly
3.704 Brian Corwin
Saginaw Nouvel Catholic Central Butko, Lorissa
Butko , Alivia
Fabiano, Marcella
Reitz, Sierra
Skocelas, Karly
3.606 Louis Butko
St. Louis High School Anderson, Olivia
Beeson, Alexis
Hansen, Starr
Hitchcock, Modestie
Taipalus, Allison
4.026 Andrea Biehl
Brooklyn Columbia Central dickens, aubree
fish, alissa
oudekerk, annaka
Kelly, Maddie
mcdevitt, alisson
3.860 Mike Jordon
Mt Pleasant Sacred Heart Hackett, Lauren
Mohan, Ayesha
Rawson, Allison
Terwilleger, Hadyn
Tucker, Olivia
3.688 Andrew Doerr
East Jackson Andrus, Sami
Swiatlowski, Zoe
Rudd, Reagan
Brzezinski, Alexis
Mead, Halle
3.720 Ray Hill
Lansing Catholic Castle, Grace
Keighen, Morley
Meder, Abigail
Murphy, Erin
Rodriguez, Alyssa
3.598 Kim Johnson
Kalamazoo Hackett Catholic Central Clark, Molly
Gordon, Grace
Keyte, Naomi
Stull, Emily
Wenzel, Jessie
3.872 Jim Holton
Frankenmuth Lee, Sophia
Schneider, Shelby
Smith, Grace
Turk, Hannah
Watkins, Megan
3.748 Doug Schneider
Kalamazoo Christian High School Katje, Carmen
Durian, Kenna
Dykema, Abby
Meldrum, Jaxson
Roseveld, Jill
3.878 Dave Wassink
Perry High School Waller, Lindsay
Slee, Logan
Mattison, Sarah
Knickerbocker, Grace
Klein, Haley
3.800 Jake Baumgartner
Harbor Springs O'Neill, Calli
Luplow, Serena
LaFaive, Jackie
Smith, Cara
Bezilla, Madi
3.764 Pete Kelbel
Concord Martin, Shayla
Collier, Makenzie
Williams, Jaislyn
Strouss, Sarah
Reiniche, Madison
3.788 Lance Veydt
NorthPointe Christian High School Bosma, Mikayla
Clementz, Emily
Gonzalez, Amelia
Kraayeveld, Annelies
Schrock, Meredith
3.760 Tom Koert
Ann Arbor Greenhills Ganguly, Aarushi
Guo, Augie
Hoff, Kiersten
Kim, Pheobe
Todd, Jamie
3.846 Mike Karr
Everest Collegiate High School Nalepa, Clare
Korns, Mia
carter, serena
Denigris, Regis
Bruno, Avery
3.848 Roberta Smith
christian louboutin replica