Division I All Academic - Individual

Name School Coach
Reis Becker Grosse Pointe South Alex Macko
Jeremy Bourque Ann Arbor Skyline H.S. Ashley Mantha
Jonah Bukowsky Lake Orion High School Monty Gallaher
Henry Buzolits Grosse Pointe South Alex Macko
Austin Byron Warren Mott Jason Carpenter
Colin Carmona Troy Athens H.S. Dan Cooper
Jeffrey Clemence Milford High School Jim Sander
Steven Conway Utica Ford II Justin Lease
Matt Cox Ann Arbor Pioneer High School Jill Rohrer
Chris Dooley Canton Tom Alles
Joshua Gibson Grandville High School David Hutton
Stein Housner Ann Arbor Pioneer High School Jill Rohrer
Cooper Jenkins Pinckney Schools Bruce Rabbitt
Matt Jozefczyk DeLaSalle Collegiate Douglas McKay
Sam Kingsley Grosse Pointe South Alex Macko
Alex Krivan Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
Andrew Lindon Lakeland H.S. Hugh Felt
Matthew Lindon Lakeland H.S. Hugh Felt
Alex Litchfield Troy Athens H.S. Dan Cooper
Jack Moore Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
Aaron Muscaro Walled Lake Northern High School Michael Fras
Daniel Nathan Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
Joel Pietila Rockford High School Joel Siegel
Reed Potter Grandville High School David Hutton
Sid Ramanathan Bloomfield Hills High School David Barrett
Manak Singh Troy H.S. John Getzan
Martin VanderHagen DeLaSalle Collegiate Douglas McKay
Kevin Werme Portage Northern Edward Culp
Schuyler Werth Lake Orion High School Monty Gallaher
Division I All Academic Honorable Mention - Individual
Name School Coach
Alex Cross Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
Tom Currie Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
ALEX FINSTERWALD Grand Blanc Joe Gainey
Noah Lindlbauer Canton Tom Alles
JOHN NAGEL Hartland High School Nathan Oake
Jacob Pierce Northville High School Jeff Balagna
Torre Rocco Rochester H.S. Paul Marti
Alex Scott Traverse City West Mike Schultz
Dean Simonelli Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III
RILEY SMITH Walled Lake Western Scott Street
Jack Stover Troy Athens H.S. Dan Cooper
David Szymanski Grosse Pointe South Alex Macko
David Vernon Lakeland H.S. Hugh Felt
Division II All Academic - Individual
Name School Coach
Peter Beck Hastings Bruce Krueger
Jack Claucherty Haslett High School Ron Applegate
Geoffry Croley DeWitt High School Dave Koenigsknecht
Justin Folkert Hamilton Kevin Arnold
Adam Gnott Edwardsburg Jeff Kozinski
Josh Goerge DeWitt High School Dave Koenigsknecht
Ryan Shockley Grand Rapids Catholic Central Kim Napieralski
Division II All Academic Honorable Mention - Individual
Name School Coach
Mitchell Knoor Grand Rapids Christian Kenneth Bokhoven
Mitchell Willman Orchard Lake St Marys Thomas Brecht
Division III All Academic - Individual
Name School Coach
Henry Berkemeier Jackson Lumen Christi Dave Swartout
Adam Elias Lansing Catholic Kim Johnson
Jake Ignasiak Ogemaw Heights High School Tom Kish
Bramyn Payne Lakeview Brian Corwin
Matt Simmons Manistee Michael Swanson
Brad Walling Big Rapids Mark Posey
Division III All Academic Honorable Mention - Individual
Name School Coach
Seth Kanouse Lakeview Brian Corwin
Mitchell Kops Jackson Northwest Martha Cantlin
Ben Outman Lakeview Brian Corwin
Division IV All Academic - Individual
Name School Coach
Derek Bengel Fowler High School Dan Bengel
Andrew Berendsen Lake Michigan Catholic a a
Noah Bertalone Muskegon Catholic Central High School Jim Hegedus
A J Janson Lake Michigan Catholic a a
Jesse Maguire Lenawee Christian School Larry Thompson
Sam Wagner Pentwater Alicia Kolenda
Division IV All Academic Honorable Mention - Individual
Name School Coach
Jack Joswick Kalamazoo Hackett Catholic Central Stephen Rider
Luke Leffler Lenawee Christian School Larry Thompson
christian louboutin replica