All Academic - Individuals
Name School Coach
Ashleigh Abnet Three Rivers Phil Webb 
Scoggin Alissa Grosse Pointe North Brian Stackpoole 
Louisa Antonelli Saline Betsy French 
Samantha Banaszak Lutheran North Lori Gill 
Emma Bednarczyk Brighton High School Paul Parsell 
Nicole Black Flushing High School Holly Skiver 
Taylor Bradshaw Kalamazoo Hackett Catholic Central Alan Radomsky 
Courtney Clark Utica High School Anthony Adamo 
Sydney Cody Portland Sarah Honsowitz 
Kristyn Crippen East Lansing High School Bob Filter 
Shelby Crow Lincoln High School William Babut 
Lauryn Day Greenville H.S. Nancy Johnson 
Margaret Dickinson NorthPointe Christian High School Tom Koert 
Grace Ferguson Pinckney Schools Cas Scranton 
Janie Fineis Lansing Catholic Mary Schafer 
Jessie Fratzke St. Joseph Ryan Walters 
Julie Fynke Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III 
Lauren Gallagher East Grand Rapids John Burke 
Corinn Gehrke Alpena High School Vicky Lindsay 
Anna Gray Clarkston Steven D. Hoffman 
Anna Hardig Birmingham Seaholm Leon O. Braisted III 
Jessica Heimonen Portage Central Brandon Lemons 
Lyndsie Kamps Unity Christian High School Jeffery Padding 
Kristen Lawless Portland Sarah Honsowitz 
Elyse Lisznyai Hillsdale Academy Charles Blood 
Lindsey Matych Northville High School Mary Jane Ossola 
Madison McMullen Kalamazoo Hackett Catholic Central Alan Radomsky 
Emily Miller Walled Lake Central James Allie 
Julia Montgomery Utica High School Anthony Adamo 
Sarah Montone Mercy Vicky Kowalski 
Amika Nandi Bloomfield Hills Lasher brendan harrington 
Emily Quinn Portland Sarah Honsowitz 
Abby Radomsky Kalamazoo Hackett Catholic Central Alan Radomsky 
Elizabeth Ridge Notre Dame Prep Dean Allen 
Angie Rouston Grayling Scott Baker 
Allison Schultz Traverse City Central Lois McManus 
Lauren Smith South Lyon High School Dan Skatzka 
Chelsea Thomas Flushing High School Holly Skiver 
Nonie Tompkins Traverse City Central Lois McManus 
Crystal Tran Waverly High School Mark Feinauer 
Jessica Woodrum Carleton-Airport Todd Spencer 
Megan Ye Northville High School Mary Jane Ossola 
Aparna Yechoor Novi High School Debra Harris 
Camilla Zhao Northville High School Mary Jane Ossola 
Karlie Zuchowski Fremont High School Rick Content 
All Academic Honorable Mention - Individuals
Name School Coach
Emily Bristow Hanover-Horton Christine Burger 
Kathryn Carlson Lapeer West Mike Ogg 
Kathryn Cenko Rochester Adams David Tulppo 
Taylor Clark Utica High School Anthony Adamo 
Marti Corby Forest Hills Central Jocelyn Jann 
Danielle Crilley Lansing Catholic Mary Schafer 
Anne Czerwinski Monroe Catholic Central Larry Middleton 
Halle Dymowski Rockford High School Scott Kruisenga 
Kayley Frey North Farmington High Bruce Sutton 
Amanda Genise Marshall Dick Hamilton 
Kate Glazer Forest Hills Eastern High School Brian Telzerow 
Kelsey Gough Northwest High School Martha Cantlin 
Courtney Graham Birmingham Groves Andre White 
Julie Guckian Linden High School Todd Skinner 
Jazmin Haque Rochester H.S. Jeff Haney 
Riley Hayes Oxford Terry Kelley 
Elisabeth Higgins South Lyon High School Dan Skatzka 
Katy Hollis Okemos High School Danial Stolz 
Piumi Jayatilake Detroit Country Day Peggy Steffan 
Aya Johnson Muskegon Catholic Central High School Jim Hegedus 
Leigh Kapnick Tecumseh Kerry Smith 
Lindsey Kennedy Swartz Creek Deborah Culver 
Danielle Koepke Bedford H.S. Mark Smith 
Katherine Marous Spring Lake High School George Bitner 
Kelly McElreath Notre Dame Prep Dean Allen 
Hannah McManus DeWitt High School Steve Crowley 
Kelsey Murphy Plymouth High School Dan Young 
Emily Nash Academy of the Sacred Heart Emily Szafran 
Marisa Piunti Grosse Ile High School James Bennett 
Madeline Riley East Lansing High School Bob Filter 
Samantha Ruedisueli Troy Athens H.S. Daniel Cooper 
Maija Satkowiak Linden High School Todd Skinner 
Jacqueline Shandler Bloomfield Hills Lasher brendan harrington 
Kelsey Stoll Chesaning Paul Martin 
Lauren VanStreain Williamston Robert Burns 
Kaitlyn Watkins Frankenmuth Kelly Kuhlman 
christian louboutin replica