2004 BOYS AWARDS

Mr. Golf
Name Year School Coach
Brendan Gielow 11 Mona Shores Tom Wilson 
Super Team
Name Year School Coach
Sam Burman 10 Haslett Bill Mory 
Steve Cuzzort 12 Grosse Ile Todd Harp 
Brendan Gielow 11 Mona Shores Tom Wilson 
Randy Hutchison 12 Traverse City Central Bob Lober 
Brandon Lemmons 12 Portage Central Chuck Schira 
Jim Lowder 12 Traverse City Central Bob Lober 
Willie Mack 11 Grand Blanc Rick Kent 
Nick Marshall 10 Grand Ledge Arnoldo Martinez 
Nick Pumford 12 St. Charles Richard Klenk 
Billy Rankin 12 Traverse City Central Bob Lober 
Division 1 All-State Team
Name Year School Coach
Josh Burt 11 Holt Bill Dowell 
Matt Friend 12 Okemos Tyler Hursey 
Adam Hogue 11 Detroit Catholic Central Bill Hayes 
Marty Jeppesen 11 Saline Carol Melcher 
Billy McKay 11 Grand Blanc Rick Kent 
Robby McNiff 10 Mona Shores Tom Wilson 
Ronnie Owen 11 Ann Arbor Pioneer Brian Miller 
Aaron Peterson 11 Ann Arbor Huron Harold Simons 
Anthony Provenzola 11 Brighton Beth Conway 
Jake Repokis 12 University of Detroit Jesuit Paul Diehl 
Rich Saferian 11 Walled Lake Western Scott Street 
Luigi Spadafora 12 Milford Jim Sander 
Justin VanVleck 12 Ann Arbor Pioneer Brian Miller 
Dan Vaughan 12 Jenison Don Lancaster 
Division 1 All-State Team Honorable Mention
Name Year School Coach
Bobby Albers 11 Okemos Tyler Hursey 
Nick Buss 12 De La Salle Douglas McKay 
Ronnie Coriasso 11 Grand Blanc Rick Kent 
Jacob Crane 12 Waterford Mott Mike Erskine 
Tyler Hering 12 Mona Shores Tom Wilson 
Zak Kozuchowski 10 De La Salle Douglas McKay 
John Okonowski 12 Grosse Point North Darrin Audia 
Cashel Rosier 11 Grand Ledge Arnoldo Martinez 
Eric Ruthkoski 12 Mona Shores Tom Wilson 
Tyler Snoap 12 Grandville Dave Hutton 
Justin Stelzer 12 Bedford Tom Dressel 
Nate Stevens 12 Romeo Rich Terry 
Steve Strock 11 Grandville Dave Hutton 
Daniel Suminski 12 Hartland Ethan Hawker 
Kurt Valley 11 Bay City Western Mike Lytle 
Christopher Van Schoick 11 Jackson Dan Hamilton 
Alex Zeoli 11 Rochester Adams James Taylor 
Division 2 All-State Team
Name Year School Coach
Michael Basinski 10 East Grand Rapids David Ghareeb 
Kris Belcher 11 Trenton Steve Burk 
Jeff Bronkema 10 Plainwell Doug Olinger 
Aaron Klemm 10 Ludington Donald Peterson 
Andrew Ladwig 11 East Grand Rapids David Ghareeb 
Ben Landgraf 12 Niles Greg Gunder 
Andrew Miller 12 Pontiac - Notre Dame Prep Baird Wohlfeil 
DJ Scholten 12 Grand Rapids Christian Ken Bokhoven 
Matt Thompson 9 Battle Creek Lakeview Tony Evans 
Jack Versau 10 Coldwater Roger Fuller 
Alex Watkins 11 Coldwater Roger Fuller 
Paul Wolcott 12 East Lansing Gej Jones 
Division 2 All-State Team Honorable Mention
Name Year School Coach
Nick Carbary 10 Mattawan Win Pugh 
Tom DuBuc 12 Flint Powers Catholic Bob Beach 
Jack Garswood 12 Trenton Steve Burk 
Michael Gering 11 East Grand Rapids David Ghareeb 
Jason Goldis 12 Bloomfield Hills Andover David Barrett 
Kyle Holmes 12 Gaylord Tom Johnson 
Joseph Juszcyk 12 Dearborn Divine Child Danian Hermann 
Nick Kauffman 11 Mt. Pleasant Randy Gallagher 
Sam Lamantia 10 Trenton Steve Burk 
J.D. Lindert 11 Spring Lake George Bitner 
Frank McAuliffe 11 Dexter Frank McAuliffe 
Isaac Mulvihill 11 Caledonia Gus Wagner 
Chris Osentoski 12 Lapeer West Tim Bradley 
Adam Scott 11 East Lansing Gej Jones 
Jack Tunge 10 Mt Pleasant Randy Gallagher 
Joshua Won 12 Cranbrook-Kingswood Matt Gump 
Division 3 All-State Team
Name Year School Coach
Payne Gniewek 10 Gabriel Richard (Riverview) James Skarzynski 
Nick Golba 12 St. Mary Catholic Central George Barath 
Quinn Hoffman 12 Portland Craig Seekamp 
Marc Hulsether 12 Montrose Chris Root 
Derek Johnston 12 Grayling Herb Olson 
Eric Lilleboe 11 Lansing Catholic Central Charlie Furney 
David Smith 12 Farwell Area Al Patterson 
Brian Sparks 11 Lutheran North Lori Gill 
Pete Tomkie 11 Lansing Catholic Central Charlie Furney 
Ryan Zwier 11 Kalamazoo Christian John Brussee 
Division 3 All-State Team Honorable Mention
Name Year School Coach
James Andrew Blake 12 Battle Creek Pennfield Bernie Larson 
Taylor Durling 12 Perry Jake Baumgartner 
Chris Kokuczka 12 Jackson Lumen Christi Jim Clark 
Aaron Motok 11 Gabriel Richard (Riverview) James Skarzynski 
Division 4 All-State Team
Name Year School Coach
Andrew Baumann 11 Greenhills Tom de Jonckheere 
Joe Brown 11 St. Ignace LaSalle Ben Brown 
Collin Casciano 12 Traverse City St. Francis Jim Hornyak 
Nate Kelly 10 Suttons Bay Todd Hursey 
Lee Keselowski 11 Schoolcraft Al Johansen 
Donald Kring 12 Traverse City St. Francis Jim Hornyak 
Alex Lanning 10 Saugatuck Tom Clark 
Adam Pozza 12 Fr. Grabriel Richard Tom Allen 
David Tropf 10 Suttons Bay Todd Hursey 
Division 4 All-State Team Honorable Mention
Name Year School Coach
Matt DeMerle 11 Traverse City St. Francis Jim Hornyak 
Jordan Doza 12 North Muskegon Jerry Kendall 
Brian Norton 12 Rudyard Ron VanSloten 
Scott Schuitema 10 Muskegon Catholic Central Ryan Mouw 
Kevin Smith 12 Suttons Bay Todd Hursey 
christian louboutin replica